AlterNacje 2012 - Lęborskie spotkania z historią alternatywną

logo
Czas trwania: 9 marca 2012 - 11 marca 2012
Miejsce: Lębork,
Strona oficjalna: http://www.alternacjelebork.pl
Organizator: Gdański Klub Fantastyki, Lęborski Klub Fantastyki, Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku i Muzeum w Lęborku.

AlterNacje 2012 to pierwszy w Lęborku konwent miłośników fantastyki organizowany przy współpracy Gdańskiego Klubu Fantastyki, Lęborskiego Klubu Fantastyki, Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku i Muzeum w Lęborku.

AlterNacje to proces przyswajania wiedzy sprzecznej z posiadanym systemem wartości albo, jak w naszym przypadku, z posiadaną wiedzą historyczną.

AlterNacje to również Stare Ludy, jakże charakterystyczne dla Pomorza. Dlatego też tematem przewodnim imprezy będzie Zew Cthulhu 1920-1930. Przygotujcie się na spotkania z mafią, potworami z mitów oraz osobistościami Polski Międzywojennej.

Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawe prelekcje, sporo klimatycznych LARPów przygotowanych przez znawców oraz oczywiście RPGi prowadzone przez lokalnych mistrzów gry. Będzie też możliwość wystartowania własnej sesji, gdyż sal nam nie zabraknie.

Akredytacja kosztuje jedynie 5 zł za dzień imprezy albo 10zł za całą imprezę wraz z noclegami w szkole.

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus