BAKA Y2K11

patronat gildii logo
Czas trwania: 24 września 2011 - 25 września 2011
Miejsce: Zespół Szkół Nr 18 we Wrocławiu, ul. Młodych Techników 58.
Strona oficjalna: http://baka.swat.pl
Krótki opis dojazdu: Ze względu na wszelkie remonty we Wrocławiu oraz wiążące się z nimi częste zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej, informacje o dojeździe z dworca do szkoły podane zostaną na tydzień lub dwa przed samym konwentem.
Organizator: BAKA Team i S.W.A.T.

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję konwentu B.A.K.A. która odbędzie się w dniach 24-25 września - miasto jak zawsze Wrocław. W programie wiele konkursów, ciekawe panele tematyczne, różnego rodzaju warsztaty, turnieje konsolowe i pokazy (np. Kyudo). Miłośników DDRa oraz PIU zapraszamy na maty. Sala z konsolami jak zawsze będzie do Waszej dyspozycji, jak i nieśmiertelny UltraStar. Tym razem posłuchacie nie tylko japońskiej muzyki rockowej, ale również koreańskiego jak i chińskiego popu. Karciarze, miłośnicy rzucania kośćmi oraz spacerów pionkiem po planszy na pewno wybiorą coś z gier planszowych, które będą udostępnione w sali planszówkowej. Oczywiście nie zabraknie różnego rodzaju projekcji oraz AMV. Jak zawsze miłośników przebieranek zapraszamy do wzięcia udziału w cosplay.

W tym roku zapraszamy na konwent w konwencji świata opanowanego przez zombie. Jednak nie znaczy to, że budynek opanują jedynie snujące się postaci, polujące na posiłek - do walki z zombie zawsze stają dzielnie broniące naszego bezpieczeństwa służby mundurowe (typu wojsko, policja, marines) oraz zaciekle walczący o przetrwanie cywile. Daje to Wam, konwentowiczom, niemal nieograniczone możliwości wpasowania się w konwencję, oraz wspólnej zabawy z innymi uczestnikami. W tym roku również przewidywane są zniżki dla osób, które w widoczny sposób wpasują się przebraniem w konwencję konwentu.

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus