Dni Fantastyki 2011

patronat gildii logo
Czas trwania: 24 czerwca 2011 - 26 czerwca 2011
Miejsce: Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1, Wrocław.
Strona oficjalna: http://dnifantastyki.pl/2011
Organizator: Centrum Kultury "ZAMEK".

Dni Fantastyki od momentu powstania konsekwentnie, z roku na rok stają się imprezą ogólno-fantastyczną o rosnącej popularności i coraz większym rozmachu. Do gości prezentujących dorobek fantastyki polskiej dołączyli na przestrzeni lat twórcy i goście zagraniczni, zdobywając imprezie coraz więcej fanów i zwolenników.

W tym roku hasłem przewodnim VIII Dni Fantastyki jest: "Między science a fiction". Zapraszamy na fantastyczną podróż w otchłań kosmosu i wyobraźni, by szukać tam zarówno możliwości rozwoju ludzkości, śladów potencjalnych cywilizacji, ale i odpowiedzi na pytanie skad przychodzimy, dokąd zmierzamy, jakie jest nasze przeznaczenie.

Zapraszamy już teraz na ciekawe prelekcje i dyskusje w różnych blokach programowych oscylujące wokół kluczowego tematu oraz na spotkania z naszymi goścmi - pisarzami, naukowcami, badaczami kosmosu, ufologami.

Ne zabraknie również wysoko gatunkowej fantastycznej rozrywki w postaci gier - bitewnych, fabularnych, planszowych, komputerowych i karcianych, wyjątkowego baru w zamkowej fosie oraz wielu fantastycznych niespodzianek.Podyskutuj o tym festiwalu na forum!


blog comments powered by Disqus