Dracool 2005

Czas trwania: 8 lipca 2005 - 11 lipca 2005
Miejsce: Gliwice, Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jana Sobieskiego 14 Centrum Gliwic, 30 metrow od Pizzerni, 200 metrow od super baru mlecznego (tani i sprawdzony), 50 metrow od Biedronki.
Strona oficjalna: http://dracool.gry-planszowe.pl/

Aby zaakredytować się na Dracoolu, czyli stać się jego pełnoprawnym uczestnikiem, należy przy wejściu na konwent zapłacić 35 zł. Cena ta obejmuje zarówno wszystkie punkty programu jak i noclegi. Akredytacja jednodniowa 15 zł.

W programie:

- Gry RPG
Tradycyjnie na Dracoolu będzie przygotowany cały system opieki nad MG i zachęcania graczy do sesji RPG. W tym roku przygotowaliśmy coś zupełnie nowego, niespotykanego na żadnym dotąd konwencie w Polsce specjalnie z myślą o graczach RPG. Pełen wypas - szczegóły już wkrótce!

- Games Room
... to miejsce, gdzie w każdej chwili możesz wpaść i pograć w najnowsze i starsze planszówki. Miejsca jest mnóstwo, ponieważ Games Room ulokowany jest w sali gimnastycznej, a jeżeli go zabraknie - zawsze możesz przenieść się na szkolne korytarze. Co najważniejsze - nie musisz znać zasad gier - obsługa, czyli nasi przyjaciele i znajomi, pomoże i wyjaśni zasady każdej gry, często nawet znajdzie Ci współgraczy. Ty po prostu masz przyjść i się dobrze bawić!

- Prelekcje
Jeden blok prelekcji. Prelekcje wygłaszane przez ludzi, których Trzewik zna, których Trzewik ceni, do których Trzewik ma pełne zaufanie, że przygotują dla was niezwykły materiał.

- Konkursy
Na Dracoolu odbywa się też masa różnych fajnych eventów - będziemy o nich informowali w najbliższych tygodniach.

- Gry i turnieje bitewne
Na każdym Dracoolu udostępniamy uczestnikom tak dużo gier planszowych, karcianych i bitewnych jak tylko to możliwe (i z roku na rok jest ich oczywiście coraz więcej). Jeśli ktoś chce zagrać w bitewniaka - czeka na niego gotowy stół, figurki i przeciwnik.

- Gry i turnieje karciane

- LARPy ( w tym dwa neuroshimowe i dwa monastyrowe!)

Zapraszamy!!
blog comments powered by Disqus