Falkon 2012

logo
Czas trwania: 23 listopada 2012 - 25 listopada 2012
Miejsce: Gmach Targów Lublin.
Strona oficjalna: http://www.falkon.co
Organizator: Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza"

To już trzynasta - i wierzymy, że równie szczęśliwa, jak dwanaście poprzednich - edycja Falkonu, czyli największego po tej stronie Wisły festiwalu poświęconego fantastyce, gromadzącego miłośników książek, filmów, komiksów i gier.

W dniach 23-25 listopada w Lublinie spotkają się ludzie z całej Polski (i nie tylko) aby w kreatywny sposób spędzić wolny czas, rozwijać swoją pasję, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymienić poglądy, zawrzeć nowe przyjaźnie i przede wszystkim dobrze się bawić.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy, spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami, wszelkiego rodzaju gry, stoiska wystawców, a każdego wieczoru wyjątkowe atrakcje.

13-sta edycja zobowiązuje, także w tym roku pod hasłem: „Licho nie śpi” stawiamy czoła wszelkim przesądom związanym z pechem i złym losem. Drwimy sobie z czarnych kotów, przechodzenia pod drabiną, rozsypanej soli i potłuczonych luster (nie wspominając już o nadchodzącym końcu świata :P).

Zapewne słyszeliście, że nieobecność na 13-stym Falkonie przynosi pecha, więc nie może Was na nim zabraknąć!

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus