FanFest 2010

logo
Czas trwania: 28 maja 2010 - 30 maja 2010
Miejsce: Tarnów,
Strona oficjalna: http://www.fanfest.com.pl
Organizator: Lans Macabre wraz z przyjaciółmi.

To nowy konwent dla wszystkich, którzy kochają gry, fantastykę i horrory, wciąż szukają nowych inspiracji. Nie damy Wam odetchnąć. Spotkania z naszymi gośćmi, turniej Gramy, Wielka Improwizacja, warsztaty dla Mistrzów Gry i Graczy, Orient Express, sesje w systemy do wyboru, prelekcje o naszym, tamtym i wielu innych światach, Battle - to tylko niektóre z atrakcji, które dla Was przygotowujemy. Za nudziarstwo płacimy głową.

Konwent tworzy Lans Macabre wraz z przyjaciółmi. Mamy w swoich szeregach Mistrzów Gry z kilkunastoletnim przebiegiem, zdobywców i finalistów Pucharu Mistrza Mistrzów, twórców planszówek, zawodowych organizatorów LARPów, praktyków, teoretyków i freaków, dla których gry interaktywne to pole dla coraz nowszych eksperymentów. Stawiamy na działanie, inspirację i pomysłowość.

Za FanFestem stoi też rzesza naszych nieocenionych przyjaciół, kompanów i współpracowników, którzy gotowi są podzielić z Wami swoim doświadczeniem, zarazić pasją, zrobić użytek ze swoich umiejętności.

Sprawdźcie co dla Was mamy.

Przyjedźcie do Tarnowa i dajcie się porwać szalonemu danse macabre, rozmigotanemu od nowych pomysłów i inspiracji. I niech przyświeca wam hasło: czacha dymi!

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus