Flamberg: Przebudzenie

patronat gildii logo
Czas trwania: 29 kwietnia 2006 - 3 maja 2006
Miejsce: Katowice, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen.prof. Sylwestra Kalinskiego, ul. Techników 9.
Strona oficjalna: http://www.przebudzenie.flamberg.pl

FLAMBERG’2006 „Przebudzenie” jest nową odsłoną renomowanej, posiadającej ponad dziesięcioletni staż wspaniałej sierpniowej imprezy. Ci którzy na Flambergu bywali wiedzą doskonale, że potrafimy robić imprezy niezapomniane, wyjątkowe i na wysokim poziomie. Flamberg jako konwent ‘stacjonarny’ zaskoczy wszystkich swoim rozmachem i nowatorskim stylem imprezy. Nasze duże doświadczenie organizatorskie, wsparcie śląskich klubów i mamy nadzieje że pomoc lokalnych władz sprawi, że Śląsk doczeka się wreszcie ogromnej i profesjonalnej fantastycznej imprezy. Mamy nadzieję, że będzie to zupełnie nowa jakość w polskim świecie konwentowym.

To nasz cel! Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, ale znamy swoje możliwości i wierzymy, że udam się ja przeskoczyć. Pragniemy pokazać, że przy profesjonalnym podejściu do organizacji konwentu można de facto już za pierwszym podejściem zrobić dużą imprezę na której nie będzie wiało nudą i dezorganizacją.

Chcemy również przekonać uczestników do trochę odmiennego stylu konwentu, chcemy zerwać z kilkoma starymi kanonami polskich konwentów, pokazać, że niektóre rzeczy można zrobić inaczej i lepiej.

Mamy nadzieję, że Flamberg’2006 w swojej odsłonie konwentu stacjonarnego okaże się wielkim sukcesem i na stałe zagości w kalendarzu dobrych i dużych imprez fantastycznych. Dołożymy wszelkich starań aby tak się stało.

Organizatorzy

Koszt (akredytacja):
Cena wejściówki na konwent wynosi 22zł
Cena biletu jednodniowego (od 9.00 do 22.00) wynosi 9zł

Opłaty te pobierane będą podczas wejścia na teren imprezy. W kwotach tych zamyka się prawo poruszania się po terenie konwentu oraz uczestnictwo w większości przewidzianych w programie imprezy atrakcjach. Wyjątkiem są flambergowe rozgrywki turniejowe za udział w których konieczne jest opłacenie dodatkowej składki. Wynika to z faktu iz przewidziane nagrody są bardzo cenne. Ceny poszczególnych turnieji podawane są przy opisie ich zasad.
blog comments powered by Disqus