FORT 2009

patronat gildii
Czas trwania: 9 lipca 2009 - 14 lipca 2009
Miejsce: "Piknik Country" w Czyżowicach
Strona oficjalna: http://www.larpfort.pl/

Fort jest konwentem poświęconym głównie terenowej grze fabularnej, całkowicie osadzonej w realiach Warhammera. W mniejszym stopniu konwent porusza sprawy ogólnopojetej fantastyki, RPG i innych gier pochodnych. Impreza odbywa się w tym roku w dniach 9-14 lipca w Czyżowicach koło Wodzisławia Śląskiego na terenie "Picnic Country", który obejmuje małe miasteczko, obszerny las, a także inne atrakcje, na razie w stadium tworzenia. Na terenie konwentu jest też przyjemna knajpa z dobrym jedzeniem. Głównym punktem programu jest Gra Główna tocząca się przez 4 kolejne popołudnia.

Na Forcie nie panuje zakaz spożywania alkoholu, wręcz przeciwnie wytaczamy rollbar dla użytku uczestników. Wyjątkiem tutaj jest niepełnoletnia młodzież z oczywistych przyczyn.

Ponadto oferujemy uczestnikom także inne punkty programu, na dzień dzisiejszy do najistotniejszych należą:
Legendarny już Larp "Worms" i po raz pierwszy Larp "Moda na Sukces", larp "Disco '70" oraz nocny Larp "Zew Cthulhu"
Konkursy i Panele Dyskusyjne
Gry Bitewne
Sesje RPG i Karcianki


Akredytacja
Pełna wejściówka na Konwent - 45 zł.
Pełna wejściówka na Konwent z przedpłatą na konto - 35 zł.

Obowiązujące Zniżki:
za DOBRY strój - 5 zł, za kawałek zasłony narzucony na siebie w formie płaszcza nie dostaniecie zniżki, zniżka nie obowiązuje przy przedpłacie na konto!

Tak duży larp odbywa się oczywiście pod gołym niebem, więc namiot jest obowiązkowy. Ponadto w ramach akredytacji zapewniamy część wyżywienia.


blog comments powered by Disqus