Grojkon 2012

patronat gildii logo
Czas trwania: 7 września 2012 - 9 września 2012
Miejsce: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.
Strona oficjalna: http://www.grojkon.com

Grojkon to cykliczny, ogólnopolski festiwal kultury i gier przyciągający środowiska hobbystyczne z całego kraju do pięknego, podgórskiego miasta Bielsko-Biała.

Ideą Festiwalu jest łączenie środowisk twórczych, prezentowanie ciekawych i nietuzinkowych zainteresowań. Grupa aktywnych uczestników imprezy jest bardzo niejednorodna jeśli spojrzeć na ich hobby, natomiast łączy nas jedno -pasja i zamiłowanie.

Wirus pasji jest na Grojkonie niezwykle zaraźliwy. Pokazujemy, że hobby to nie tylko dobry sposób zabicia czasu - to styl życia. Co więcej, dla uczestników naszego Festiwalu zapewniliśmy wiele godzin nie tylko intelektualnej i kulturalnej pożywki, ale i masę dobrej zabawy.

Wolontariat jest niezwykle istotną częścią Festiwalu, w gruncie rzeczy można powiedzieć, że Grojkon jest przez wolontariuszy realizowany. Co więcej dzięki kilkuletniej pracy wykształciliśmy sporą grupę wykwalifikowanych pomocników, którzy pokazują, że tego typu praca jest nie tylko godna najwyższego uznania, ale potrafi sprawić masę przyjemności.

Pozytywne wzorce osobowe przekazywane najmłodszym uczestnikom imprezy są dla nas niezwykle istotne, dlatego też zapraszamy na nasz festiwal gości z różnych branż i dziedzin - od pisarzy, przez twórców gier, wydawców i artystów. Pokazujemy, że w dziedzinach kultury można osiągnąć sukces życiowy.

Grojkon 2011 przeszedł do historii jako najlepsza impreza tego typu jaka odbyła się w Bielsku-Białej i sukces 5 edycji otworzył nam drogę do grona najważniejszych festiwalów tego typu w kraju.

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus