Imladris X - Szpiedzy tacy jak WY

logo
Czas trwania: 20 października 2006 - 22 października 2006
Miejsce: Kraków, Zespół Szkół Specjalnych nr 10 przy ul. Lubomirskiego 21.
Strona oficjalna: http://www.imladris.pl
Organizator: Galicyjska Gildia Fanów Fantastyki (www.ggff.rpg.pl) we współpracy z krakowskim oddziałem YMCA (www.krakow.ymca.pl).

Konwencja: szpiedzy, agenci, walka wywiadów.

Są dwa miejsca, w których szpieg może czuć się bezpieczny. Pierwszym z nich jest solidna trumna.

Drugie to Przystań Abelarda, azyl, miejsce, w którym rozlew krwi jest zabroniony. Przybywają tam ci, którzy pragną odpocząć i zregenerować siły.

Niewielu jednak wie, że istnieje też trzecie miejsce, ukryte zarówno przed wzrokiem postronnych, jak i tych pracowników tajnych służb, którzy nie powinni o nim wiedzieć. Czasem jednak można usłyszeć plotki o agencjach, których istnienia nikt nie jest w stanie potwierdzić. Pogłoski mówią też o agentach, zbyt "innych", by pasowali do profilu jakiegokolwiek ziemskiego secret service, zbyt "obcych", by można ich było nazwać ludźmi...

Niewielu dane było odnaleźć Ostatni Przyjazny Dom. Jeszcze mniej przeżyło dostatecznie długo, by o nim opowiedzieć. Krzyżują się tam ponoć drogi czasu i przestrzeni, nieziemscy wysłannicy załatwiają swoje ciemne interesy, budzące grozę istoty wymieniają informacje na tematy tak obce, że ludzka psychika nigdy nie będzie ich w stanie pojąć. Ponoć kształty tego schronienia wymykają się euklidesowej geometrii, a samo miejsce jest starsze niż czas.

Kryptonim: Imladris
Znasz rozkazy. Pamiętasz hasło. Kontakt ma czekać o umówionej godzinie. Czujesz ciężar Waltera PPK spoczywającego w kaburze. Myślisz o ostatnich słowach M, który zabronił Ci podrywać sekretarki.

Czy jesteś gotów na największą przygodę swojego życia?

Powiedz przyjacielu i wejdź.Podyskutuj o tym festiwalu na forum!


blog comments powered by Disqus