Kapitularz 2003

logo
Czas trwania: 7 listopada 2003 - 10 listopada 2003

Po długiej i burzliwej dyskusji postanowiliśmy, że kolejny Kapitularz odbędzie się. Nazwany został roboczo "Kapitularz Revised Edition" i jak na razie możemy stwierdzić, że:

Termin:
7 - 9 lub 7 - 10 listopada. Decyzję, co do wariantu podejmiemy na podstawie zainteresowania imprezą, ilości dostępnego programu, oraz tego, czy 10 listopada będzie dniem wolnym od zajęć.

Miejsce:
16 Gimnazjum przy ulicy Syrenki 19 w Łodzi (tam gdzie poprzedni konwent). Wiemy, że niektórym nie podobała się ta lokalizacja, ale trwają poszukiwania innego budynku. Jeśli znajdziemy lokację równie atrakcyjną cenowo - przestrzennie, natychmiast zawiadomimy was o tym.

Cena:
Prawdopodobnie taka jak rok temu (35 zł). Dokładne ustalenia w tej sprawie już wkrótce.

Program:
Na razie ściśle tajny :)

Współpraca:
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Poszukujemy organizatorów LARPów, prelegentów, jak i osób do obsługi. Osoby współpracujące z nami mają zapewnione zniżki w akredytacjach (osoby, których wkład w imprezę będzie niewielki), lub całkowite zwolnienie z opłat (dla tych, którzy będą robić więcej). Jesteśmy również zainteresowani współpracą z portalami poświęconymi fantastyce.

Kontakt z organizatorami:
Anna "Verdandi" Felczerek: verdandi@autograf.pl
Marcin "Dacar" Felczerek: dacar@pld.gnu.pl
blog comments powered by Disqus