Kontur 2003

logo
Czas trwania: 22 maja 2003 - 25 maja 2003
Miejsce: Ogrodniczki k/Białegostoku
Krótki opis dojazdu: Po przyjechaniu do Białegostoku pociągiem, należy wysiąść na dworcu centralnym i przejść na drugą stronę torów przez kładkę. Tam znajduje się dworzec PKS. Około 50 metrów. Wsiąść w PKS do Supraśla i wykupić bilet do miejscowości "Og
Organizator: ŚKF "UBIK" i PTMF Białystok

Minęły lata posuchy. Słysząc głosy przyjaciół ŚKF "UBIK" i PTMF Białystok postanowiły reaktywować KONTUR, zwłaszcza że obchodzimy 20 lat istnienia. Impreza z dużymi tradycjami, która chce powrócić na stałe do terminarza.
Serdecznie zapraszamy dawnych uczestników i nowych chętnych.

Akredytacja - 50 zł, nocleg 20 zł/doba
przy płatności na miejscu marża 20%

Ilość miejsc ograniczona. Ci co zapłacą wcześniej wygrywają.

W planie imprezy:

  • Gość honorowy EuGeniusz Dębski
  • Goście zaproszeni: Wojtek Świdziniewski, Andrzej Ziemiański, Robert Szmidt

Oprócz zwyczajowej degustacji wszelakich napojów będą: obchody 20-lecia "Ubika", spotkania z pisarzami, konkursy, ognisko Wikingów, beer party, kciuk party, wielki turniej (klubowy), prelekcja i przegląd filmów Monty Pythona, gry i zabawy Wikingów, gra terenowa (LARP) i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy.

Kontur został podzielony na trzy bloki:

CZWARTEK

Jest dniem Monty Pythona, odbędzie się przegląd najlepszych filmów tej spółki reżyserskiej, oprócz tego zaplanowaliśmy spotkanie z Wojtkiem Świdziniewskim, naszym członkiem klubu, autorem opowiadań z Science Fiction, Nowej Fantastyki i pism internetowych, oraz spotkanie z Robertem Szmidtem, autorem SF i redaktorem naczelnym Science Fiction. Odbędzie się również pierwsza część Wielkiego Turnieju Klubowego, do udziału w którym zostaną zaproszone zespoły reprezentujące poszczególne kluby będące na Konturze. Dzień zakończymy ogniskiem z Beer party, kciuk party i szpakowiskiem.

PIĄTEK

Poświęcony jest Philipowi K. Dicku, wyświetlimy blok filmów, nakręconych według jego prozy. W tym dniu odbędzie się Larp/Gra terenowa "Kraina snów" (mile widziane są stroje w konwencji fantasy). Spotkamy się z kolejnym gośćmi Konturu,Andrzejem Ziemiańskim i Eugeniuszem Dębskim. Nastąpi dokończenie Wielkiego Turnieju Klubowego.
Wieczorem przy ognisku będziemy wspólnie z uczestnikami Konturu obchodzić 20-lecie Środowiskowego Klubu Fantastyki "Ubik".

SOBOTA

To czas Wikingów, będą pokazy walk, turniej rycerski, przegląd filmów z ich udziałem oraz przy wieczornym ognisku zaprezentują obrzędy staro-skandynawskie.

W poszczególne bloki będą wplatane konkursy o różnej tematyce:

  • O Monty Pythonie

  • Wiedzy z SF

  • Turniej w rzutkach

  • O komiksie

  • O filmie SF

Odbędzie się również, pokaz slajdów, Forum Fandomu, a dla chętnych sesje gier Role Play i nocne Larpy z niespodziankami.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Podlaskie Towarzystwo Miłośników Fantastyki
Bank Przemysłowo-Handlowy w Krakowie o/Białystok
Nr 11101154-401150001347

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
Marek Sokólski
15-814 Białystok
ul. Berlinga 40 m. 234

lub na mail: ubikx@wp.pl
blog comments powered by Disqus