Krakon 2004

Czas trwania: 29 stycznia 2004 - 1 lutego 2004
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10; ul. Blachnickiego 1
Strona oficjalna: http://www.krakon.org
Organizator: Krakowski Klub Miłośników Fantastyki

Krakowski Klub Miłośników Fantastyki uprzejmie informuje, że w dniach od 29 stycznia do 1 lutego 2004 r. odbywać się będzie w Krakowie

XI Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki "Krakon"

- jest to jedna z największych i cieszących się najdłuższą tradycją tego typu imprez w Polsce. Hasłem przewodnim konwentu będzie "Powrót do korzeni" - jest to związane nie tylko z powrotem do tradycyjnego miejsca, w którym odbywać się będzie Krakon (Szkoła Podstawowa nr 10 przy ul. Blachnickiego 1), ale przede wszystkim z odwołaniem się do najlepszych doświadczeń i pomysłów.

Krakon 2004 to odbywające się od rana do nocy trzy bloki spotkaniowe - pierwszy skierowany do fanów literatury fantastycznej, drugi do miłośników gier fabularnych, a trzeci dla osób pragnących zapoznać się planami wydawniczymi na najbliższy rok. Udział w konwencie jako prelegenci potwierdzili już m.in. Anna Brzezińska, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Zimniak, Romuald Pawlak, Jacek Komuda, Piotr W. Cholewa i Arkadiusz Nakoniecznik.

Przez cały czas trwania konwentu odbywać się będą konkursy (m.in. wiedzy na temat fantastyki, strojów, malowania figurek) oraz turnieje gier bitewnych (rozgrywanych figurkami na makietach) i kolekcjonerskich gier karcianych (collectible-card games); ich zwycięzcy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody.

Więcej szczegółów dotyczących konwentu znalezc mozna pod adresem www.krakon.org

Prezes KKMF
Marcin Sołonczak
blog comments powered by Disqus