II Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars

Data: 27 września 2008
Miejsce: Restauracja Planet przy ulicy Młynarskiej (nieopodal Reala), Legnica


II spotkanie legnickich fanów Gwiezdnych Wojen organizowane przez Prakseum odbędzie się dnia 27 września 2008 roku. Po sukcesie pierwszego takiego spotkania, legniccy fani zdecydowali się spotykać regularnie, w każdą czwartą sobotę miesiąca.

Zbieramy się tak jak ostatnio, czyli pod budynkiem Telekomunikacji Polskiej S.A. (al. Rzeczypospolitej 5) 27 września o godzinie 13:45, skąd wyruszymy do restauracji Planet przy ulicy Fabrycznej 13, by zdążyć na godzinę 14. Tam spożyjemy zimne napoje i ciepłą strawę, po czym udamy się do jednego z legnickich kin, aby obejrzeć animowany film "Wojny klonów". W którym kinie odbędzie się seans, jeszcze nie wiadomo, a informacja pojawi się przed spotkaniem. Jeśli pogoda pozwoli, przed filmem odbędzie się mały pojedynek na miecze świetlne.

W planach na spotkaniu omówienie wyjazdu legnickiej ekipy na wrocławski Niucon w październiku, luźne rozmowy nie tylko o Gwiezdnych Wojnach, gra w Star Wars: Miniatures oraz - jeśli czas pozwoli - rozmowy o komiksach Egmontu. Jak ostatnio, obowiązuje strój galowy, tj. koszulka fanklubu. Zapraszamy wszystkich fanów z Legnicy i okolic. Niech Moc będzie z Nami wszystkimi zawsze.blog comments powered by Disqus