Love 3 (2012)

logo
Czas trwania: 11 lutego 2012 - 12 lutego 2012
Miejsce: Wrocław,
Strona oficjalna: http://www.miohi.pl
Organizator: Miohi

Mangowe walentynki i prawdopodobnie najromantyczniejszy konwent pod słońcem - to wszystko już w lutym we Wrocławiu. Zakończyło się już przyjmowanie atrakcji oraz zgłoszeń na helperów na tą niezwykle ciepłą, walentynkową imprezę. Do otwierającej event soboty zostało niwiele czasu, a w planach m.in. panele tematyczne, konkurs Cosplay oraz eliminacje do EuroCosplayu.

Pierwsze z tematów planowanych paneli:

 • Twój pierwszy raz… na konwencie! [prowadzi Duo]
  Jeśli spotykasz się pierwszy raz z fenomenem jakim jest konwent mangi i anime to serdecznie zapraszam. Na panelu dowiesz się jak miło i bezpiecznie spędzić te dwa niesamowite dni.
 • Przeżyć na konwencie [prowadzą Lort i Ludek]
  Ile tobołów wziąłeś na konwent? Jak myślisz, ile z nich można by olać? Podróż Cię zmęczyła? Stoiska za drogie? Coś na to poradzimy!
 • Sezon Zima 2012 [prowadzą Fouton i Lort]
  Sezon zimowy 2012 rozpoczął się już na dobre. Wpadnij i posłuchaj co ciekawego można obejrzeć tej zimy, a do czego bez kija lepiej nie podchodzić.
 • Panel o Mawaru Penguindrum [prowadzą Lort i Baydo]
  Słuchajcie, wy marne istoty, które nigdy nic nie osiągną! Tyle rzeczy zostało niewyjaśnionych, a musimy je szybko zmiażdżyć. Elektryzujące, czyż nie? Pozwólcie działać swojej Strategii Przetrwania, przyjdźcie po czym zjedzmy razem owoc przeznaczenia!
 • Motyw podróży w czasie w anime [prowadzi Lort]
  Podróże w czasie to temat poruszany już wielokrotnie w filmach czy książkach... nie brakuje go także w anime. Mile widziany każdy spragniony podróży w czasie oraz chętny do dyskusji na temat konkretnych przykładów.
 • Panel o Steins;Gate [prowadzi Lort]
  Panel o najlepszym anime zeszłego roku. Mile widziani zwolennicy teorii spiskowej, podróżnicy w czasie, wielbiciele Dr Peppera oraz szaleni naukowcy.
 • Nieznane serie Shounen Jumpa [prowadzi Duo]
  Wszyscy znamy takie tytuły jak Naruto, One Piece czy Bleach, a co z tym mniej popularnymi, które wcale nie odstają poziomem od reszty a nie zostały zekranizowane jako anime? Zapraszam na panel!
 • Anime o życiu [prowadzi Lort]
  Gdy kolejne wybuchy, mechy, magiczne moce oraz niezwykłe umysły stają się nudne i powtarzalne... czas przyjrzeć się seriom, które mówią o czymś dużo bardziej normalnym.
 • Dyskusja: Slice of Life VS Totalny Absurd [prowadzi Lort]
  Epickość na każdym kroku czy może drama budząca empatię? Może jedno i drugie? Zapraszam do dyskusji!
 • Horrory klasy B – niedocenione perełki [prowadzi Ludek]
  Zazwyczaj słysząc określenie "klasa B" myślisz o niskobudżetowej papce, której nie da się oglądać. Udowodnię Ci jak bardzo się mylisz. Zapraszam na panel, a poznasz historię, najciekawsze tytuły i kilka niezwykłych ciekawostek dotyczących "branży kieprawych horrorów".
 • Panel o Type Moon [prowadzi Quintasan]
  Panel na temat twórczości Kinoko Nasu i spółki znanych choćby za Fate/stay night, Kara no Kyoukai czy też Fate/zero. Od visual nowelek poprzez gry na light nowelkach kończąc.
 • Prawa anime [prowadzi Messer]
  Dzięki japońskim kreskówkom możemy się wiele nauczyć. Mechy to przecież najszybsze pojazdy znane człowiekowi, a ludzkie ciało zawiera czterysta cztery litry krwi. Prawda?  Prawda!?
 • Panel o Nitro+ i 5pb [prowadzi Quintasan]
  Chaos;Head, Steins;Gate czy też Robotic;Notes - panel o twórczości duetu firm 5pb. X Nitro+
 • „Jak się bawisz”, czyli 1001 sposobów na konwentową rozrywkę [prowadzi Lort]
  Niezbadane są zakamarki konwentu. A w każdym z nich zapewne czeka jakiś sposób na rozrywkę. Nie znasz ich wszystkich? Świetnie, ja na pewno też nie. Ale z naszych połączonych sił... może powstać sposób na nudę.
 • Podsumowanie Love 3 by PZTA [prowadzą Lort, Shin, Messer, Modrzew, Ludek i Fouton]
  Nie tylko tworzymy atrakcje, na których bawicie się Wy, ale także sami bawimy się na konwencie. Porozmawiajmy zatem wspólnie o tym jak wypadł konwent oraz jak wypadł nasz debiut jako PZTA.
 • Panel o seiyuu [prowadzi Fouton]
  Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda praca aktora głosowego „od kuchni”? Jeżeli chcesz się dowiedzieć między innymi ile zarabiają Seiyuu, ile trwa nagrywanie serii anime, lub jak wyglądają studia nagrań to zapraszam na panel.
 • Haremówki [prowadzi Shin]
  Jedni je kochają, inni nienawidzą. Historie o miłości z jednym bohaterem i grupką skaczących wokół niego – haremówki. Przyjdź i dowiedz się czy spośród morza anime tego typu jest coś wartego uwagi.
 • Japoński w społeczeństwie, czyli czemu oni wszyscy tacy uprzejmi [prowadzi Modrzew]
  Język skośnookich wyspiarzy nie jest szczególnie łatwy w nauce. Pal licho gramatykę czy nawet pisanie tych krzaczków – sztuką jest wiedzieć, jak należy poprawnie zachować się w tej azjatyckiej społeczności, oraz do kogo i w jakiej sytuacji można się zwrócić po koleżeńsku – i dlaczego najpierw wypada jeszcze przeprosić za zawracanie głowy. O tym wszystkim opowiem na panelu.
 • Fikcja polityczno-historyczna w mandze i anime [prowadzi Ludek]
  Zapewne każdy kto interesuje się historią często zadawał sobie pytanie "A co by było gdyby?". Przyjdź na panel aby poznać mniej lub bardziej szalone wymysły nt zarówno historii jak i polityki światowej w mandze i anime.
 • Nowe serie anime [prowadzi Messer]
  Nie wiesz co oglądać? Chcesz dowiedzieć się co nowego pojawiło się w ciągu ostatnich dwóch lat? Przyjdź z kartką i długopisem, jest sporo do nadrobienia.
 • Jak przygotować i poprowadzić atrakcję na konwencie? [prowadzi Messer]
  ...czyli od żółtodzioba do prelegenta w godzinę. Będzie o failach, dobrych i złych pomysłach, kreatywności i o tym, dlaczego powinieneś/powinnaś nazwać swego syna Shin. No i co mają z tym wspólnego niemieckie noże, krakowski troL i modrzewie w duo futonach. Zapraszam na pyszny panel o ludkach, co wam robią atrakcje.
 • SHAFT - najlepsze studio czy najlepsze studio? [prowadzi Modrzew]
  Jest mnóstwo studiów zajmujących się produkcją anime. Jedne lepsze, inne gorsze - jedne specjalizują się w jak najwierniejszych adaptacjach, innym natomiast powinno się zabronić adaptowania czegokolwiek. Jednak wśród nich znajduje się czarna owca, która z sezonu na sezon nie przestaje zaskakiwać, nieważne czego się podejmie; której dzieła na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby wyszły spod ręki pijanego schizofrenika na grzybach zagryzanych kwasem, a które po bliższym zapoznaniu ujawniają swoją genialność. Witamy w krainie SHAFTu, gdzie wszystko jest kolorowe, zapisane katakaną i nawiązuje do czegoś.
 • Anime w Internecie [prowadzi Modrzew]
  Dzisiejszy fan japońskiej animacji nie może obyć się bez swojego głównego medium informacyjnego, czyli Internetu. Panel o tym, gdzie można udać się w Sieci i co tam zobaczyć, a także pogadanka na temat legalności całego procederu.
 • Mało znane mangi [prowadzi Fouton]
  Czytasz mangi lecz tylko te wszystkim znane? Przyjdź i posłuchaj o seriach które osiągnęły większą lub mniejszą popularność w Japonii ale nikt o nich nie mówi w fandomie. Zapraszam również tych którzy chcą podzielić się z resztą fanów mang perełkami które odkryli i przeczytali.
 • Fansuby [prowadzi Messer]
  Jak to się robi i ile czasu poświęca na tłumaczenie kreskówki o trzeciej w nocy "bo wyszła"? Opowiem o tłumaczeniach, słynnych failach i o samym subowaniu. Jak pracują fansuberzy? Dlaczego jeszcze ich nie ma za kratami? Zapraszam!
 • Helper, z czym to się je? [prowadzi Cobra]
  Chciałbyś zostać helperem ale nie wiesz od czego zacząć? Boisz się trafić do kibel komando? Które konwenty oferują najlepsze warunki? Jeśli kiedykolwiek nurtowały Cię te, lub inne pytania zapraszam do dyskusji na której chętnie rozwieje wszelkie wasze wątpliwości.
 • Historia Japonii w pigułce. Od czasów najdawniejszych do okresu Heian. [prowadzi Shin]
  Błyskawiczna lekcja historii Kraju Kwitnącej Wiśni. Dowiecie się skąd wzięli się Japończycy w Japonii, jak do Japonii dostał się buddyzm i nazwa którego okresu historycznego kojarzy się z bardzo popularnym homoseksualnym gatunkiem dla dziewcząt.
 • Życie codzienne w Japonii: Edukacja i praca [prowadzi Messer]
  O szkole, pracy i studiowaniu w Japonii. Czyli czy to, co widzimy w seriach anime ma  jakikolwiek związek z rzeczywistością i czy japońskie restauracje są pełne niepełnoletnich kelnerek. Zapraszam!
 • Japonia versus reszta świata [prowadzi Messer]
  ...czyli o tym czym niektóre zwykłe czynności, rozrywka, posiłki różnią się od naszych. Pogadamy o różnicach, dziwadłach i patentach na życie w wersji bardzo japońskiej. Zapraszam!
 • Panel o Naruto [prowadzi Duo]
  Panel dyskusyjny dla wszystkich fanów ninja, żab, wielkich lisów i innych dziwnych stworzeń! Czy Ty też uważasz ze autor faworyzuje pewnych bohaterów lub masz wątpliwości co do pewnych rozwiązań fabularnych ? Zapraszam do dyskusji!
 • Panel o One Piece [prowadzi Duo]
  Złoto, mięso, alkohol i niebezpieczne walki, czyli kolejny zwykły dzień pirata. Słomiany Kapelusz i jego przyjaciele wyruszają w kolejną niebezpieczną podróż ! Zapraszam do dyskusji!
 • Panel o Ao no Exorcist [prowadzi Duo]
  Panel o niezwykle popularnej ostatnio serii opowiadającej o perypetiach pewnego szatańskiego pomiotu, który uczy się jak zabijać swoich. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat Ao no Exorcist lub po prostu chcesz posłuchać jak mądrzą się inni to jest to miejsce dla Ciebie! Zapraszam!
 • Panel o Berserk [prowadzi Duo]
  Manga autorstwa Kentaro Miury, która urzeka i przeraża zarazem. Na czym polega fenomen tej opowieści, która łączy z sobą zarówno elementy fantasy jak i horroru. Mile widziana znajomość bieżących wydarzeń z mangi. Zapraszam do dyskusji.
 • Panel o Soul Eater [prowadzi Duo]
  Panel dla wszystkich fanów wielkich kos, złych klaunów i szalonych demonów .Panel nie będzie symetryczny ! Zapraszam do dyskusji! Mile widziana znajomość mangi.
 • Ciekawy tytuł [prowadzi Duo]
  Znasz jakąś fajną mangę /anime, które nie jest na szczycie list popularności a uważasz, że tytuł jest ciekawy? Zapraszam do dyskusji.
 • Makoto Shinkai – czyli jak talent i samozaparcie prowadzi do sukcesu [prowadzi Messer]
  Jedna z ciekawszych podróży z cyklu "od zera do bohatera", czyli opowieść o człowieku, któremu wystarczył pomysł i aparat fotograficzny, aby osiągnąć miano jednego z najbardziej interesujących i popularnych nawet za granicą twórców związanych z kazdą dziedziną składającą się na produkcję anime.
 • O nauce japońskiego słów kilka [prowadzi Shin]
  Panel dla tych, którzy chcą a nie wiedzą jak zabrać się za naukę języka japońskiego, dla szukających nowych materiałów do nauki i dla tych, którzy coś tam wiedzą i chcą z  tego tytułu potrollować innych :3
 • Japońskie onomatopeje [prowadzi Shin]
  Mera mera, toki doki, wa-n! Wiecie co to jest? Nie? W takim razie zapraszam na panel o japońskich onomatopejach – tych wszystkich dziwnych, często powtarzających się słowach, które przedstawiają różnorodne dźwięki, czynności i stany.
 • Sprowadzanie rzeczy z Japonii [prowadzi Messer]
  Chcesz kupić coś w japońskim sklepie? Interesuje cię jakaś figurka/gra/anime? Przyjdź, a dowiesz się ile to wszystko kosztuje i jak kupować za granicą.
 • Panel o Index-versie [prowadzi Fouton]
  Na pewno kojarzysz serie To aru majutsu no Index/Railgun. Ale czy wiesz na podstawie czego powstały przygody Toumy? Zapraszam na panel o uniwersum wykreowanym przez Kamachiego Kazumę i Haimurę Kiyotakę. Dowiesz się kto tak naprawdę jest głównym bohaterem, czym się różni anime od Light Novel i czym jest New Testament.
 • Panel o Toriko [prowadzi Duo]
  Czy i Ty chciałbyś skosztować Kosmicznego Czosnku ,Tęczowego Owocu czy może Stuletniej Zupy? Interesuje Cię zawód poszukiwacza luksusowego jedzenia, czy może chciałbyś zostać szefem kuchni? Zapraszam do dyskusji.
 • Gry rytmiczno-muzyczne [prowadzi Lort]
  Lubicie naciskać klawisze do muzyki? A może nie tylko naciskać i nie tylko klawisze? Na tym panelu coś dla każdego w kim płonie duch rytmu!
 • PC is Dead? [prowadzi Cell767]
  W dobie wojen konsol gracze coraz rzadziej zaglądają na rynek PC, czy śmierć PeCeta jako platformy do grania jest tuż tuż czy może za rogiem czai się odrodzenie? Przyjdź i podziel się swoją opinią.
 • Dyskusja bijatykowa [prowadzi Cell767]
  Bijatyki, jeden z najpopularniejszych gatunków gier. Praktycznie każdy liznął chociaż jedną czy dwie bijatyki, ale teraz zagłębimy się bardziej w temat. Co jest na topie, a co nie. Czy Gatunek przeżywa Progres czy regres? Zapraszamy do dyskusji. Fight!
 • Muzyka w grach [prowadzi Ludek]
  Melodię z Mario zna niemal każdy. Obecnie soundtracki do gier rywalizują z filmowymi nie tylko pod względem wykonania, ale i kosztów czy odbiorców. Chcesz poznać fakty i mity związane z grową muzyką? A może znasz jakiś niezły kawałek, którym chciałbyś się podzielić? Zapraszam.
 • Nintendo – gry w rękach niebios [prowadzi Ludek]
  Firma z prawie 120 letnią tradycją - można ją kochać, albo nienawidzić. Przyjdź dowiedzieć się czegoś więcej o krętej, acz bogatej historii firmy dziś utożsamianej głównie z pewnym wąsatym hydraulikiem.
 • Zapomniane konsole [prowadzi Cell767]
  Dzisiaj na rynku konsolowym mamy trzy wielkie marki, ale nie zawsze tak było, niegdyś o klientów walczyła cała plejada firm, jedni z lepszym inni z gorszym skutkiem, co spowodowało ze już ich nie ma? Dlaczego niektóre sprzęty pamiętamy do dzisiaj, a niektóre nowe są już zapomniane? Przyjdź i posłuchaj.
 • Dystrybucja cyfrowa – przekleństwo czy błogosławieństwo [prowadzi Cell767]
  Dystrybucja Cyfrowa, dla jednych wielka wygoda i oszczędność czasu i miejsca, dla innych zło które niszczy rynek gier. Kto ma rację?
 • Remake’i gier [prowadzi Messer]
  Czy nowa wersja = lepsza wersja? Niekoniecznie. Pogadajmy o odświeżonych wersjach starych gier, o wadach i zaletach takich wydań w zależności od gatunku i ich popularności.
 • Indie Games – przekleństwo czy błogosławieństwo [prowadzi Ludek]
  Chcąc nie chcąc gry niezależne, produkowane przez pasjonatów po kosztach wracają do łask. Chcesz poznać ciekawe tytuły, historię "branży", a może chcesz po prostu podyskutować? Zapraszam
 • Studio Blizzard – kolos na drewnianych nogach [prowadzi Ludek]
  Firma utożsamiana z trzema tytułami ma w swojej historii kilka mniej lub bardziej udanych tytułów. Czy wiedziałeś, że maczali palce w przemyśle filmowym? Nie? Cóż, zapraszam, a dowiesz się znacznie więcej.
 • Panel League of Legends [prowadzi Duo]
  Kapitan Teemo szuka twoich umiejętności, ale niestety ich nie widzi. Czyli LoL z przymrużeniem oka. Na panelu porozmawiamy zarówno o stronie technicznej gry, jak i o strategiach,  buildach postaci oraz wrażeniach z patchów. Nie zabraknie również chwili na trochę humoru. Zapraszam do dyskusji.

Konkursy:

 • Ogólna wiedzówka z M&A (poker-style) [prowadzą Lort i Ludek]
  Zwyczajny konkurs, w niezbyt zwyczajnej formie. Zamiast po prostu zdobywać punkty, dostaniecie ich trochę na starcie... i tu zaczyna się prawdziwa gra.
 • Wiedzówka ze Steins;Gate [prowadzi Quintasan]
  Okrągły Stół Szalonych Naukowców po raz kolejny organizuje konkurs na najbardziej szalonego naukowca, sprawdzana będzie znajomość serii TV, visual nowelki oraz umiejętności maniakalnego śmiechu.
 • Co to za konwent? [prowadzi Shin]
  Bywałeś już na wielu konwentach? Przeglądasz acepowe galerie? Ale czy będziesz w stanie poznać daną imprezę po jednym, czasem randomowym zdjęciu?
 • Animcowy Wisielec [prowadzi Cobra]
  Stary dobry wisielec w wersji animcowej, konkurs będzie drużynowy, zasady wieszania drużyn poznacie na miejscu więc zapraszam wszystkich chętnych do pysznej zabawy!
 • Wyczynowe rozpoznawanie anime [prowadzi Messer]
  Pokonaj przeciwną drużynę rozpoznając serię, którą Twój znajomy z drużyny stara się zaprezentować.... wyczynowo.
 • Screenowy Mix Animcowy [prowadzi Lort]
  Znany konkurs polegający na zwykłym rozpoznawaniu niezwykle przedstawionych screenów z anime. Niezwykle czyli w formie poszatkowanej i wymieszanej.
 • Co to za seiyuu [prowadzi Shin]
  Czy oglądając anime nie masz trudności z rozpoznaniem kto użycza głosu Twoim ulubionym postaciom? Różne tonacje i modulacje głosu nie sprawiają Ci większego trudu w nazwaniu danego seiyuu? To konkurs dla Ciebie!
 • Konkurs soundtrackowy [prowadzi Shin]
  Konkurs dla miłośników soundtracków i dla tych, którym przejadły się już openingi i endingi. Przyjdź, posłuchaj, a nuż coś zgadniesz. :3
 • Openingi i Endingi [prowadzą Modrzew i Cobra]
  Znany i lubiany przez wszystkich konkurs polegający na odgadnięciu, z jakiego anime pochodzi dany utwór otwierający lub zamykający. Zapraszam zarówno gustujących w starociach, jak i oglądających same nowości – każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Rozpoznaj mecha [prowadzi Ludek]
  To ptak! To samolot? Nie, to Gundam... ale jaki? Jeśli znasz na pamięć wszystkie modele Gundamów, Macrossów czy innych Evangelionów, zapraszam.
 • Ekstremalny Konkurs Openingów i Endingów [prowadzi Modrzew]
  Czy uważasz, że klasyczne konkursy muzyczne są dla mięczaków, a powtarzające się utwory zaczynają Cię nudzić? Szukasz czegoś innego, czegoś bardziej... ekstremalnego? W takim razie zapraszam na "lekko" podrasowany konkurs odgadywania utworów otwierających i zamykających!
 • Wiedzówka z Puella Magi Madoka Magica [prowadzi Messer]
  Jak miał na imię brat Madoki? Nie wiesz? Zapytaj białego kotka.
 • Animcowa Screenówka [prowadzi Shin]
  Klasyczny konkurs dla trzyosobowych zespołów polegający na odgadywaniu screenów z anime. Proste, nieprawdaż? Zobaczymy :D
 • Kto to jest? [prowadzi Shin]
  Postacie z anime zapadają Ci w pamięć? Nie masz problemu z nazwaniem ich po imieniu? To konkurs dla Ciebie! Pokaż, że jesteś z bohaterami anime za pan brat!
 • Wiedzówka 2011 [prowadzą Shin i Modrzew]
  Oglądasz anime sezonowo? Widziałeś dużo serii z poprzedniego roku? Przyjdź i sprawdź się w różnych konkurencjach, które przygotowali dla Ciebie prowadzący!
 • Konkurs Character Songów 2011 edition [prowadzi Fouton]
  Czy oprócz openingów i endingów w swoim ulubionym anime słuchasz też, nagrywanych przez seiyuu, character songów? Przypomnijmy więc sobie po raz ostatni miniony rok i najlepsze utwory. Czy będziesz potrafił je odgadnąć?
 • Anime w dwóch słowach [prowadzą Shin i Messer]
  Konkurs polegający na odgadywaniu tytułów serii na podstawie krótkiego opisu powstałego na podstawie (często bardzo luźnych) skojarzeń. Więc bierz kumpla, koleżankę, matkę lub babkę i przyjdźcie się sprawdzić. Dobra zabawa gwarantowana!
 • Anime Tabu [prowadzi Fouton]
  Czy potrafisz opowiedzieć swojemu partnerowi o jakie anime chodzi bez używania słów najpowszechniej się z tym anime kojarzących? Zapraszam drużyny dwuosobowe na konkurs, który zyskał ostatnio dużą popularność na wielu różnych konwentach.
 • Wiedzówka z Shigofumi [prowadzi Fouton]
  Czy dobrze pamiętasz historię Fumiki i Kanaki? Ta wyjątkowo dobra ale mało znana seria znajduje się na twojej liście obejrzanych serii? Zapraszam na wiedzówkę z anime Shigofumi.
 • Ślepa Screenówka [prowadzi Fouton]
  Co? Ślepa screenówka? Jak mam widzieć screeny bez patrzenia? Śpieszę wyjaśnić. Konkurs jest dwuosobowy. Podczas gdy jedna osoba siedzi tyłem do projektora, druga patrząc na screen, musi opowiedzieć co na nim widzi (bez używania imion) i tym samym sprawić, by jego kolega z drużyny odgadł, o jakie anime chodzi. Brzmi niestandardowo? Przyjdź i spróbuj.
 • Co to za manga? [prowadzi Fouton]
  Czy zamiast oglądać anime wolisz czytać mangi? Losowa strona nie jest dla ciebie przeszkodą? To konkurs dla ciebie!
 • Co to jest? [prowadzi Fouton]
  Na widok niecodziennego przedmiotu potrafisz od razu krzyknąć do kogo on należy? W swoim życiu widziałeś i zapamiętałeś setki mieczy, tarcz, butów lub innych typowych lub nie-rzeczy? Przyjdź!
 • Konkurs tłumaczeń [prowadzi Fouton]
  Kojarzysz te bardzo dziwne tłumaczenia książek czy filmów, z których śmieje się później pół internetu? A co by było gdyby przetłumaczyć w ten lub bardzo dosłowny sposób tytuły anime? Zapraszam.
 • Growy Wielobój Teoretyczno-Praktyczny [prowadzi Ludek]
  Jesteś graczem? Sądzisz, że wiesz wszystko o swoich ulubionych grach? Będziesz w stanie rozpoznać grę po screenie, fragmencie muzyki czy nazwisku producenta? Zapraszam na konkurs
 • Wiedzówka z gier muzycznych [prowadzi Cell767]
  Śpiewanie to twój żywioł? Instrumenty do Rock Banda opanowane? Na DDRowej macie nigdy nie zbiera się kurz? Inne gry też opanowane? Teraz nadszedł czas by wykazać się wiedzą w tym temacie!
 • Wielka Wiedzówka Final Fantasy IX [prowadzi Ludek]
  Szkwał ustał, Zidane w końcu może sobie pograć... w co? To pytanie do ciebie! Jeśli wiesz zapraszam na trzecią już Wielką Wiedzówkę Fajnalową.
 • Osu! Tatakae! Ouendan! Live! [prowadzą Lort i Ludek]
  Zawsze chciałeś wcielić się w bohatera, który swoim tańcem ratuje świat? Teraz masz okazję! Walcz!
 • I Ty możesz zostać trederem pokemon aka wiedzówka pokemonowi [prowadzi Ludek]
  Najlepszym być naprawdę chcesz, jak nigdy dotąd nikt? Przyjdź więc i sprawdź swoją wiedzę na temat wszystkiego co możliwe związanego z Kieszonkowymi Potworami.
 • Wiedzówka z League of Legends [prowadzi Messer]
  Co ma wspólnego Warwick a alchemią i jak nazywa się tata Blitzcranka? Wpadnij i carnij wiedzówkę jeżeli potrafisz.
 • Game Useless Trivia [prowadzi Cell767]
  Grając w gry zwracasz uwagę na różne, nawet najdrobniejsze drobiazgi? Pamiętasz totalnie niepotrzebne rzeczy? Kojarzysz ze sobą dziwne fakty? w takim razie ten konkurs jest dla ciebie!

Jednak to nie koniec atrakcji i o pozostałych możecie się dowiadywać bezpośrednio na stronie organizatora.
blog comments powered by Disqus