Program konwentu

Autor: aDiego
27 lutego 2006

Blok A

Godzina

Temat prelekcji Autor
10.00 - 11.00 Gildia - prezentacja portalu Gildia Gildia
11.00 - 12.00 Wolsung - prezentacja systemu Artur "Garnek" Ganszyniec
12:00 - 13.00 Ekonomia Barsawii Robert "Bothari" Wołkiewicz
13.00 - 14.00 Cywilizacja techniczna przyszłości Andrzej Zimniak
14.00 - 15.00 Powstanie i doktryna formacji lekkiej piechoty Paweł Makowiec
15.00 - 16.00 Earthdawn dla początkujących Robert "Bothari" Wołkiewicz
16.00 - 17.00 Doktryna walki lekkich formacji piechoty wg. poglądów amerykańskich Paweł Makowiec
17.00 - 18.00 Mechaniki RPG Leszek "Leslie" Karlik
18.00 - 19.00 Architektura statków kosmicznych Piotr Zwierzchowski
19.00 - 20.00 O różnicach pomiędzy Gandalfem a Raistlinem Andrzej "Andre" Rylski
20.00 - 21.00 Konkurs wiedzy o Star Wars Jan Sarnowski

Blok B

Godzina

Temat prelekcji Autor
10.00 - 12.00 Kobieta w Średniowieczu Artur Koczkowski
12.00 - 13.00 Poza Czasem - prezentacja systemu Marcin "Ellentir" Kuczyński
13.00 - 14.00 System RPG - Dzikie Pola Jacek Komuda
14.00 - 15.00 Temat wkrótce Michał "Puszkin" Marszalik
15.00 - 16.00 Bushido - droga wojownika Robert Łysiak
16.00 - 17.00 Tworzenie kampanii w Dungeons & Dragons Andrzej "Andre" Rylski
17.00 - 18.00 Polowania na czarownice - dyskusja Jacek Piekara
18.00 - 19.00 Typologia średniowiecznej broni białej Marcin Żmudzki
19.00 - 20.00 Praktyczne zastosowanie średniowiecznej broni białej Marcin Żmudzki
20.00 - 21.00 Polskie Dark Fantasy RPG: Monastyr Andrzej "Andre" Rylski

 

Blok C

Godzina Temat prelekcji Autor
10:00 - 11:00 Spotkanie autorskie z Rafałem A. Ziemkiewiczem Prowadzi Krzysztof "Tellur" Kietzman
11:00 - 12:00 Spotkanie autorskie z Mają Lidią Kossakowską Prowadzi Krzysztof Szymański
12:00 - 13:00 Spotkanie autorskie z Jarosławem Grzędowiczem Prowadzi Miłka "Yvienn" Górczyńska
13:00 - 14:00 Czy istnieje muzyka fantastyczna? Bartek Świderski
14:00 - 15:00 Spotkanie autorskie z Jackiem Komudą Prowadzi Jan Sarnowski
15:00 - 16:00 Spotkanie autorskie z Andrzejem Zimniakiem Prowadzi Krzysztof "Tellur" Kietzman
16:00 - 17:00 Informacja wkrótce Informacja wkrótce
17:00 - 18:00 Spotkanie autorskie z Piotrem Zwierzchowskim Prowadzi Krzysztof "Tellur" Kietzman
18:00 - 19:00 Spotkanie autorskie z Anną Brzezińską Prowadzi Miłka "Yvienn" Górczyńska
19:00 - 20:00 Spotkanie autorskie z Jackiem Dukajem Prowadzi Miłka "Yvienn" Górczyńska
20:00 - 21:00 Informacja wkrótce Informacja wkrótce

 

Pokazy

Godzina Pokaz Wykonawca
12.00 - 12.15 Taniec ze wstęgą Milcah Lee i Alicja Kaczorek
12.15 - 13.00 Pokaz walk rycerskich Bractwo rycerskie Excalibur
13.00 - 15.00 Pokaz tańców średniowiecznych i warsztaty Bractwo rycerskie Excalibur
16.00 - 17.00 Pokaz Karate Robert Łysiak i Tomasz "TeSz" Szreder

 

Blok mangi i anime

Godzina Temat prelekcji Autor
10.00 - 11.00 historia, zasady, ciekawostki (Po prelekcji będzie się odbywał turniej) Klub "Tesuji"
11:00 - 12.00 Exalted - ogólna charakterystyka świata Michał "Xaos" Lewandowski
13.00 - 14.00 Konkurs wiedzy o mandze i anime Prowadzą Alicja Kaczorek i Łukasz Jaczewski
14.00 - 15.00 Konkurs wiedzy o j-music Prowadzą Alicja Kaczorek i Łukasz Jaczewski
Pytania ułożył Frukto
17.00 - 18.00 Studia japonistyczne na UW Magdalena Lipska
18.00 - 19.00 GO Klub "Tesuji"


blog comments powered by Disqus