Magnificon VII

Czas trwania: 4 kwietnia 2009 - 5 kwietnia 2009
Miejsce: Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3, ul. Strąkowa 3a.
Strona oficjalna: http://magnificon.pl

Jak nakazuje tradycja, w okolicy początku wiosny, chcielibyśmy ugościć wszystkich Was na corocznym spotkaniu fanów mangi, anime i kultury japońskiej MAGNIFIconie. Oczywiście przygotowaliśmy szereg atrakcji aby czas z nami spędzony był ekscytujący i niezapomniany.
Wszystkie informacje dotyczące tego co szykujemy na tę szczególną okazję znajdziecie w dziale atrakcje. Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem konwentu oraz systemem rezerwacji. Przewidujemy, że na terenie konwentu nie będzie możliwości nabycia biletów, a więc wszystkie wejściówki podlegają rezerwacji w trybie przedpłat w wysokości 30 zł. Działu dojazd zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać.

W tym roku Magnificon opuścił Solvay na rzecz o wiele większego budynku, w którym mamy nadzieję, uda nam się zapewnić Wam o wiele lepsze warunki podczas konwentu. Bardzo dziękujemy Centrum Sztuki Współczesnej Solvay za wiele lat bardzo udanej współpracy!!
Tegoroczna edycja Magnificonu będzie miała miejsce w dniach 4-5 kwietnia. Rozpoczęcie imprezy przewidywane jest w sobotę o godz. 10:00, natomiast zakończenie w niedzielę o godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 w Krakowie im. Juliana Aleksandrowicza, która to szkoła mieści się przy ul. Strąkowej 3A.

OrganizatorzyPodyskutuj o tym festiwalu na forum!


blog comments powered by Disqus