NawiKon 2008

logo
Czas trwania: 3 października 2008 - 5 października 2008
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1, Rzeszów
Strona oficjalna: http://www.nawikon.rzeszowskie.info

Witajcie. Mówi..ekhm..pisze do was jeden z szanownych koordynatorów tegorocznego Rzeszowskiego konwentu miłośników fantastyki (i innych takich) Nawikon 2008. Konwent zacznie się dnia 03.10 a skończy 05.10 w budynku Szkoły Podstawowej nr 16.
Zeszłoroczna edycja przebiegła bardzo sprawnie, a Nawikon uzyskał pozytywne recenzje (relacja autorstwa Indiany, fotorelacje z konwentu). Temat tegorocznej edycji, który został zareklamowany jako KONIEC, nie wydaje się nowy..
Tutaj chciałem wprowadzić parę słów wyjaśnienia. Otóż KONIEC jest raczej słowem kluczowym naszego konwentu niż tematem sensu stricte. Więc zanim zaczniecie przygotowywać wasze maski gazowe, gangerskie kurtki skórzane i inne takie postapokaliptyczne gadżety które każdy z nas ma (nawet jeżeli o tym nie wie), pomyślcie czym jest KONIEC. KONIEC końców, KONIEC feudalizmu w Japonii, dobry KONIEC sesji RPG, na KONIEC świata i dalej, trzeci KONIEC sznurka, KONIEC kasy na konwencie, KONIEC Samoobrony...co najmniej dwóch z tych prelekcji nie będzie na Nawikonie 2008, reszta możliwe że się pojawi. Tak więc bójta się i na sztorc kosa, bo nie znasz Pan KOŃCA tego szaleństwa.

No, jak już to mamy za sobą to czas przejść do sedna. Panie i Panowie, dlaczego warto przyjechać na tegoroczny Nawikon? Ponieważ zapewniamy Wam bogaty program podzielony na 6 bloków tematycznych! Ponieważ planujemy dziwne/nieprzewidywalne/chore/ciekawe, a przede wszystkim liczne, konkursy! Ponieważ będziemy organizowali pokazy różnej treści! Ponieważ z odrobiną szczęścia zapewnimy wam na miejscu ciepłe I SMACZNE jedzenie! Ale przede wszystkim dlatego że chcemy dać wam przez te 3 dni tyle atrAKCJI żebyście w niedziele nie rozpoznali swojego proboszcza, tak będziecie zakręceni po Nawikonie 2008.

Macie dość czytania? Jeszcze chwilę.

W imieniu całej ekipy, która w tym roku tworzy dla Was Nawikon 2008, pragnę was zaprosić na dzień 3 Października A.D. 2008 do Rzeszowa."

Michał "Shawass" Szałański - organizatorPodyskutuj o tym festiwalu na forum!


blog comments powered by Disqus