Komix Zone na Pixel Heaven 2015

11 sierpnia 2015

Organizatorzy tegorocznej edycji Pixel Heaven, które odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27 września, zapraszają na specjalnie przygotowaną wystawę oraz do szerokiej strefy komiksowej, podczas której goście będą mieli okazję zapoznać się zarówno z historią polskiego komiksu, jak i aktualną ofertą wydawców.

Do tego uczestnicy otrzymają prezentacje, dyskusje i spotkania z twórcami w specjalnie przygotowanej sali komiksowej.

Podczas najbliższej edycji Pixel Heaven uczestnicy imprezy będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalną wystawę sztuki komiksu zorganizowaną przez galerię artkomiks.pl, a prezentującą główne marki popkultury z lat 80-90. oraz współczesnych gier komputerowych. Wystawione prace to oryginalne rysunki autorów komiksowych tworzone dla czołowych wydawnictw amerykańskich: Dark Horse, DC, Marvel i innych. To obiekty w pełni oryginalne, tworzone przez światowej klasy rysowników o wartości kolekcjonerskiej (nie wydruki, czy plakaty – tylko i wyłącznie oryginalne prace artystyczne).

Po trzydniowej wystawie wszystkie obiekty zostaną zlicytowane na specjalnej aukcji , którą poprowadzi znany w środowisku fanów popkultury i nowych technologii, Artur Kurasiński.

Wydarzenie na FB.


CD Jack za Pixel Heavenblog comments powered by Disqus