Wieści nordconowe

Autor: CD Jack
31 października 2006

 

AL-DŻANNA

Jeśli los Cię dnia pewnego nieszczęściem ugości
wiedz, że bywają dni rozpaczy
i dni spędzone w Al-dżannie wielkiej szczęśliwości.
Potężny szejk Maciek G. radowałby się wiedząc,
że w Al-dżannie wnijdzie człowiek!
Niewolnice całowałyby miejsce, gdzie stanie przybysza noga
i oznajmiłyby z radością w swojej niemej mowie:
"Witaj i bądź pozdrowiony w naszych skromnych progach".
Jeśli byś posiadał krocie a nie rozdał bogactw,
niechaj uschnie Twoja ręka, zesztywnieje noga,
jeśli nie wydasz denara w Szejka skromnych progach.

Hurysy Szejka Maćka G.

Kawiarenka "Al-dżanna" | Nordcon 2006

Koszulki nordconowe
15 listopada 2006

Jedyna, niepowtarzalna okazja do zakupu oryginalnej, jubileuszowej koszulki Nordcon 2006!
Doskonała jakość: grubość 160g/m2, 100% baweły półczesanej. Rozmiary (wzrost/obwód klatki piersiowej): S (170/92), M (176/98), L (182/102), XL (188/106), XXL (188/110). Więcej...

CD Jack za Tandi
Muminkowy konkurs nordconowy
15 listopada 2006

Zapraszamy wszelkie Mimble, Paszczaki, Filifionki i inne stworzenia do udziału w konkursie w trakcie Nordconu! Na tym konkursie organizatorzy Nordconu 2006 sprawdzą Waszą wiedzę na temat mieszkańców najpiękniejszej i najbardziej przyjaznej Doliny świata. Piżmowce niech nie zapomną hamaka, Hatifnatowie mogą startować drużynowo, Bukom wstęp wzbroniony!

CD Jack za Tandi
Atrakcje programu Nordconu 2006
13 listopada 2006

Zapraszam do odwiedzenia Kącika oratorskiego Jego Ekscelencji Sułtana Szahrijara czyli zapoznania się z atrakcjami jakie przygotowują organizatorzy dla uczestników 20. Konwentu Polskich Klubów Fantastyki - Nordcon 2006. Wśród nich będzie okazja spotkać się w bardzo przyjaznej atmosferze z polskimi pisarzami: Jarosławem Grzędowiczem, Jackiem Komudą, Mają Lidią Kossakowską, Łukaszem Orbitowskim, Romualdem Pawlakiem, Jackiem Piekarą i Rafałem A. Ziemkiewiczem. Dodatkowo będzie można wziąć udział w spotkaniach autorskich, interesujących prelekcjach, panelach dyskusyjnych i konkursach. Szczegóły znajdziecie na tej stronie.

Nordconowe ogłoszenie Kalifatu
7 listopada 2006

W tym roku Główne Biuro Hazardowe Kalifatu ma zaszczyt do swej jaskini hazardu zapraszać zarówno czterdziestu rozbójników (objęte limitem miejsc wg ilości dostępnych dżinów) jak i (Ale)Baby. Pobieramy również akcyzę od dżinów i innych aparycji alkoholowych oraz uruchomiliśmy dla was zakład bukmacherski z myślą o nadchodzącym Grand Prix Kalifatu i innych turniejach hazardowych. Przyjmujemy zupełnie legalnie nielegalne zakłady i wypłacamy należności w  emirach.

Jak co roku zostanie zorganizowany nabór do elitarnego zakonu Asasynów. Podstawą selekcji będzie pomyślne przebrnięcie przez eliminacje i finał Dilberta. Wszystkim podróżnym przypominamy: Wasza Casa to i Nasza Casa!

Syn Asa Michael oraz Czterdziesty Pierwszy Rozbójnik Evin.

Więcej na ten temat znajdziecie na www.konwenty.gildia.pl/nordcon/2006

CD Jack za Tandi 
Zdjęcia nowej lokalizacji Nordconu
14 października 2006

Zapraszam do obejrzenia kilkunastu zdjęć prezentujących ośrodek "Drejk 2" w Jastrzębiej Górze, do którego został przeniesiony konwent Nordcon organizowany przez Gdański Klub Fantastyki.

Goście Nordconu 2006
14 października 2006

Organizatorzy Nordconu poinformowali, iż wśród gości tego konwentu pojawią się: Jacek Piekara, Rafał A. Ziemkiewicz, Łukasz Orbitowski, Romuald Pawlak, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska oraz Jarosław Grzędowicz.

Nordcon zmienia lokalizację!
25 września 2006

Przygotowywany przez Gdański Klub Fantastyki Nordcon 2006, dwudziesty już z kolei, zmienia lokalizację! Nie odbędzie się w ORW Hutnik! Gdzie i za ile dowiecie się z Listu informacyjnego nr 2.

Księga z tysiąca i jednej nocy czyli ... Nordcon 2006
6 września 2006

Rankiem, po 997 nocy, król Szahrijar zwrócił się do małżonki swojej w te słowa: – Szeherezado, widzę że wpadłaś w ciąg i gotowaś tak bajać jeszcze z tysiąc nocy. Ale koniec z tym! Ciągle jestem niedospany, zaniedbuję sprawy państwowe, w całym kraju niepokoje i pełno zbójców przy drodze. Nawet twój protegowany, szef policji Ali Baba, nie daje sobie już rady. Masz jeszcze tylko cztery noce! A z soboty na niedzielę na Nordconie musi się skończyć ostatnia baśń! Więcej...

CD Jack za GKF


blog comments powered by Disqus