Nordcon 2010 - 24. Konwent Polskich Klubów Fantastyki

patronat gildii logo
Czas trwania: 2 grudnia 2010 - 5 grudnia 2010
Miejsce: OW „Prima Vera” (dawniej „Drejk 2”), Jastrzębia Góra, ul. Rozewska 40
Strona oficjalna: http://www.nordcon.gkf.org.pl
Organizator: Gdański Klub Fantastyki

Niesamowici i Zadziwiający Obywatele!

Jeżeli:

  • wczoraj ugryzło Was coś radioaktywnego i czujecie, że siła niekwestionowanego geniuszu predestynuje Was do władzy nad światem...
  • koledzy znają kung-fu i noszą nocą ciemne okulary, a Wy wyprodukowaliście właśnie kolejną broń masowej zagłady...
  • lubicie przebierać się w budkach telefonicznych i nosić kuloodporne pidżamy lub po prostu czujecie w sobie moc czynienia lubieżnych ... ekhem... Moc Czynienia,
  • potraficie produkować patos wiadrami, a makijaż nie psuje się wam nawet w najgorszych tarapatach,

to...

To jesteście celem naszego nawoływania! Potrzebujemy Was, właśnie Was i Waszych Zdolności! Wyjdźcie z ukrycia, porzućcie wreszcie "codzienne", fałszywe tożsamości!

Wypromujcie się w naszym CASTNINGU NA SUPERBOHATERA KRAJU!

Nie potrzeba zbyt wiele, jedynie odrobina supermocy i trochę chęci! Wykształcenie, etyka, wiara, preferencje seksualne i żywieniowe - nie grają roli. Bohaterowie Wschodu i Zachodu, importowani i rodzimi - przybywajcie! Wszyscy mają szansę! Reprezentujcie nas na arenie międzynarodowej! W czwartki uwalniajcie nas od zła, a od nudy w piątki!

W przerwach od autopromocji, zapraszamy Superbohaterów wraz z menadżerami do uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez tajne i jawne, obrazoburcze, podejrzane oraz całkowicie nadzwyczajne grupy wsparcia! Dla tych dociekliwych, głodnych mocy i prestiżu, przygotowaliśmy cykle wykładów: "Jak oni nękają", "«Profilem?» czyli o prezentacji w kadrach" oraz "Wytrenuj sobie własny mięsień pięciogłowy przedramienia".

Wszelkie superstarcia i prezentacje mocy będą jak najbardziej dozwolone! Zapewnimy miejsce w którym przeróżne "ostateczne argumenty" będą mogły zostać przetestowane na adwersarzach ku uciesze zgromadzonych. Pamiętajcie - zastrzegamy sobie prawa do emisji!

W trakcie castingu będziemy zadawać Wam bardzo szczegółowe i nieskromne pytania. Nie zapomnijcie ściąg, skróconych życiorysów i, co najważniejsze, nie zapomnijcie swoich strojów!

Zapraszamy także zwykłych śmiertelników!

To nie pierwszy Nordcon, na którym mutują ludzie, kto wie, może i Wam się poszczęści1. Dajcie sobie szanse na superprzyszłość w świetle fleszy!

Super T. & Doktor I. 

1Nasi superbohaterowie muszą czasem uratować kogoś, bo inaczej ich nosi. Niektórzy przepadają za treningiem mocy na ruchomym celu. I pamiętajmy, śmiertelnikiem można sobie nieźle podjeść! 
blog comments powered by Disqus