Poznań Game Arena 2013

logo
Czas trwania: 18 października 2013 - 20 października 2013
Miejsce: Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 61-734 Poznań
Strona oficjalna: http://www.gamearena.pl/pl/

Kolejna edycja targów PGA. W roku 2012 impreza ta powróciła do kalendarza targowego, a odwiedziło ją ponad 35.000 zwiedzających. Warto wspomnieć o dużym rozgłosie medialnym, który towarzyszył tej długo oczekiwanej imprezie – na targi akredytowało się 320 dziennikarzy.

Targi Rozrywki i Multimediów – Poznań Game Arena - to największa tego typu impreza w tej części Europy, podczas której prezentowane są najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu multimedialnej rozrywki. Głównym założeniem PGA jest dostarczenie maksymalnej dawki pozytywnych emocji, za sprawą setek w pełni interaktywnych atrakcji, konkursów oraz przede wszystkim turniejów. Przez dwa dni profesjonalni gracze rywalizować będą w turniejach z cennymi nagrodami, a szeroka publiczność będzie mogła przetestować nowości na kilkuset multimedialnych stanowiskach do gier.

PGA to jednak nie tylko dobra zabawa, lecz także okazja do spotkań profesjonalistów. Piątek, 18 października jest dniem branżowym. W programie PGA VIP DAY znajda się debaty i dyskusje poruszające najważniejsze tematy w branży gier i rozrywki multimedialnej. Odbędą się także prezentacje najnowszych gier oraz sprzętu.

Dla niewielkich polskich domów developerskich oraz twórców niezależnych zostanie utworzona specjalna strefa, w której będzie można zapoznać się z ich najnowszymi projektami.

Swoja obecność na targach PGA potwierdziły już wiodące firmy, w tym Asus, Eizo, LG, AMD, Kingston czy Impakt. Wystawcy ci, z pewnością dostarczą gościom targów niezapomnianych emocji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów gier i multimediów!

W czasie trwania PGA, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać będą się także: Tour Salon, Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich „Hobby”, Targi Zabawek i Artykułów Dziecięcych „Happy Baby” oraz Targi Akwarystyki i Terrarystyki „Aqua Zoo”, na które również zapraszamy.

Ceny biletów:

 

  • bilet jednorazowy 15 zł/os.
  • bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym jedno dziecko) 12zł/os.
  • bilet szkolny jednorazowy 12 zł/os.
  • bilet PGA VIP Day (obowiązuje tylko 18 października) 100 zł/os.
  • dzieci do lat 3 wstęp bezpłatnyblog comments powered by Disqus