Pionek 4 - gliwickie spotkania z grami planszowymi

logo
Czas trwania: 15 września 2007 - 16 września 2007
Miejsce: Młodzieżowego Domu Kultury ul. Barlickiego 3 Gliwice
Organizator: Ignacy "trzewik" Trzewiczek

Z oficjalnych informacji o konwencie, które można znaleźć na stronie www.gry-planszowe.pl :

"Generalnie powinniście byli przeczytać relacje z poprzedniej edycji Pionka, by nakreślić sobie w głowach obraz atrakcji na naszej imprezie. Jeśli jeszcze nie udało wam się nakreślić tego obrazu, w kilku słowach wyjaśnię dlaczego warto przyjechać do Gliwic.

"Generalnie powinniście byli przeczytać relacje z poprzedniej edycji Pionka, by nakreślić sobie w głowach obraz atrakcji na naszej imprezie. Jeśli jeszcze nie udało wam się nakreślić tego obrazu, w kilku słowach wyjaśnię dlaczego warto przyjechać do Gliwic.

Pionek to największy Games Room w Polsce, miejsce, gdzie można zagrać w najprzeróżniejsze planszówki, w gry o których słyszeliście, czytaliście, gry słynne, a także w gry nowości, gry perły z lamusa, gry ukryte skarby. Są tu i słynne Cash&Guns, słynne Mall of Horror, Eufrat i Tygrys, Space Dealer... Na poprzednim Pionku zgromadziliśmy grubo ponad setkę gier. Nie wiem, czy będziemy bić jakiś rekord, czy będzie tych gier tym razem więcej. Nie ma potrzeby. Jest ich po prostu cudowne multum. Można przebierać, oglądać, poznawać, grać...

Atrakcją na pewno będzie Pionkowy debiut takich gier jak PitchCar Mini, czy HysteriCoach - tradycja Pionków jasno pokazuje, że gry wesołe, szalone mają tu szczególne wzięcie i są szczególnie rozchwytywane. HysteriCoach będzie więc prawdopodobnie strzałem w dziesiątkę.

Nie mniej, zarówno w moim odczuciu - widocznym także w relacjach z Pionka - największym skarbem jaki niesie ta impreza jest jej przyjacielska, serdeczna atmosfera. Jeśli chcecie spędzić weekend w miłym gronie i dobrze się bawić, poznać fajnych, wesołych ludzi i zawiązać nowe przyjaźnie - przybywajcie na Pionka. To miejsce to katalizator pozytywnej energii. To największy nasz skarb."

Wszystkich, którzy mają zamiar przyjechać na Pionka (szczególnie z dalsza) na pewno zainteresują informacje :

"Wstęp na Pionka jest darmowy - dzięki uprzejmości Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach, który już od roku jest naszym gospodarzem. Każdy z was może przyjechać, wziąć ze sobą znajomych i przyjaciół i przyjechać. Będziecie bawili się wyśmienicie.

Dla osób spoza Gliwic i okolicy przygotowaliśmy hotel - przygotowaliśmy, czyli spędziliśmy chwilkę na rozeznaniu cen i negocjacjach i wnioski są takie, że zachęcamy was do rezerwacji miejsca w hotelu Centrum w Gliwicach. Pokój dwuosobowy kosztuje tam 140 złotych za dobę, dla fanów gier koszt spada do 120 złotych za pokój, czyli 60 złotych na głowę. Biorąc pod uwagę fakt, że wstęp jest darmowy, koszt tej dwudniowej zabawy nie jest szczególnie wygórowany. Serdecznie więc zapraszam fanów z całej Polski."
blog comments powered by Disqus