Plantacje 2

patronat gildii logo
Data: 12 marca 2011
Miejsce: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, Aleja Piastów 40b/3 godz. od 9 do 21
Strona oficjalna: http://plantacje.40i4.info/

Już 12 marca 2011 (sobota) odbędzie się 2. edycja „Plantacji” - całodziennych  szczecińskich spotkań z grami planszowymi. Impreza odbędzie się w centrum Szczecina, przy alei Piastów. Podobało Wam się na pierwszej edycji? Przyjdźcie i weźcie znajomych! Nie byłeś? Czekamy na Ciebie!

Kolejna edycja spotkań z grami planszowymi odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego, przy Alei Piastów 40b/3, w godzinach od 9 do 21. Dzięki lokalizacji w centrum miasta uczestnicy nie będą mieli problemu z dotarciem na imprezę, ze względu na dogodny dojazd komunikacją miejską i nie tylko.

Celem wydarzenia jest upowszechnianie rozrywki jaką jest granie w nowoczesne gry planszowe. Do dyspozycji uczestników będą dwie sale wykładowe pełne miejsc do grania, a także kącik dla najmłodszych i miejsce do spożywania posiłków.

Na chętnych będzie czekało ponad 200 gier planszowych. Ekipa „Plantacji” zadba o to, aby osoby dla których gry planszowe to Monopoly czy Chińczyk bawiły się równie dobrze jak wszyscy ci, którzy znają doskonale najnowsze tytuły.

W ramach imprezy będzie można wypożyczyć gry, otrzymać pomoc przy rozgrywce, a także wziąć udział w konkursach i turniejach z nagrodami. Wszystko to w przyjaznej, otwartej atmosferze. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 150 osób oraz liczne media lokalne zainteresowane starą, a zarazem nową formą rozrywki.

Wstęp na imprezę wolny, osoby poniżej 12 roku życia pod opieką osób pełnoletnich, osoby między 12 a 18 rokiem życia – za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Więcej informacji na:
•    oficjalnej stronie imprezy:  http://plantacje.40i4.info/
•    kanale facebooka: http://www.facebook.com/plantacje
 
blog comments powered by Disqus