Wieści

Autor: CD Jack
24 września 2006

 

Achilleos gościem Polconu 2007!

24 września 2006

Organizatorzy przyszłorocznego Polconu w Warszawie poinformowali o potwierdzeniu uczestnictwa w tym konwencie przez kolejnego zagranicznego gościa. Do już atrakcyjnej grupy osobistości świata fantastycznego dołączył Chris Achilleos, znakomity artysta plastyk.

Michael Kandel na Polconie 2007!

13 września 2006

Udział w przyszłorocznym Polconie, który tym razem odbędzie się w Warszawie, potwierdził Michael Kandel, popularyzator polskiej fantastyki w Stanach (tłumaczył m.in. Lema, Dukaja, Huberatha, Kołodziejczaka, Sapkowskiego). Więcej informacji o Michael'u Kandel znajdziecie na wiki.

Marvano gościem Polconu 2007!

9 sierpnia 2006

Udział w przyszłorocznym Polconie (2007) potwierdził Mark Van Oppen w naszym kraju bliżej znany jako Marvano, rysownik znany z takich serii komiksowych jak Wieczna wojna i Wieczna wolność. Artysta ten będzie również autorem jednego z plakatów Polconowych.

Marvano jest już drugą osobistością, która potwierdziła swój przyjazd na ten konwent. Jakiś czas temu informowaliśmy o uczestnictwie w Polconie 2007, który odbędzie się w Warszawie, Tad'a Williams'a autora znanego w naszym kraju chociażby z cyklu książek "Pamięć, Smutek, Cierń"."Marchia Cienia" Tad'a Williams'a

27 maja 2006

Marchia Cienia #1 - Marchia Cienia, tom 1Do sprzedaży trzy dni temu trafiła powieść Tad'a Williams'a Marchia Cienia, zapowiadana przez wydawcę jako pierwszy tom nowej trylogii tego autora, znanego w naszym kraju chociażby z cyklu Pamięć, Smutek, Cierń. To samo źródło zapowiada przybycie Williamsa na przyszłoroczny Polcon organizowany w Warszawie!

blog comments powered by Disqus