Puckon 2006

Czas trwania: 1 września 2006 - 3 września 2006
Miejsce: Żelistrzewo koło Pucka
Strona oficjalna: http://www.tir.yum.pl/forum/viewtopic.php?t=1648
Organizator: Piotr „Widłak” Widerski, email: widlak01@wp.pl, GG: 4635040, tel. kom: 889902720

Zapraszamy na Puckon 2006. Konwent, czyli zlot miłośników fantastyki, trwający w dniach 1-3 września w szkole podstawowej im. Jana III Sobieskiego  w Żelistrzewie niedaleko Pucka. W trakcie trwania imprezy odbędzie się wiele atrakcji. Będziecie mogli się pobawić na niezwykłych grach terenowych, pograć w super gry planszowe i karciane w Games Room'ie (turniej Jungle Speed, rozgrywki w Osadników z Catanu, Ingenious i Jange) oraz wziąć udział w prelekcjach historycznych i fantastycznych.

Odbędzie się też wiele konkursów. Niektóre sprawdzą wiedzę uczestników z literatury fantasy a inne wzbudzą wiele śmiechu np. konkurs dźwiękonaśladowczy. Impreza wspaniale integruje (zwłaszcza gry terenowe) uczestników. Poprzednie dwie edycje zebrały bardzo dobre opinie. Mamy nadzieję, że trzecia odsłona tego nowatorskiego konwentu zapewni wam niezapomniane pozytywne wrażenia.

Koszt imprezy wynosi 14,99zł za trzy dni świetnej zabawy.

Zapewniamy nocleg na terenie szkoły (prosimy zaopatrzyć się w śpiwory i karimaty ).

Dokładny Adres szkoły gdzie odbędzie się impreza:

Szkoła podstawowa i gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, ul. Szkolna 1, 84-122 Żelistrzewo.

Wszelakie informacje dodatkowe uzyskają Państwo na forum internetowym Trójmiejskiej Inicjatywy RPGowej pod adresem: www.tir.yum.pl/forum/index.php, lub bezpośrednio u głównego koordynatora Piotra Widerskiego.

Piotr Widerski:
email: widlak01@wp.pl
nr GG: 4635040
tel. kom: 889902720Podyskutuj o tym festiwalu na forum!


blog comments powered by Disqus